582145-1Blisko pół setki solistów wystartowało wczoraj (9 marca br.) w eliminacjach powiatowych do XXVII Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami". Młodzi artyści rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Ich wokalne występy oceniało jury w składzie: Katarzyna Dudzik, Rafał Czernia i Piotr Madura. Nagrody dla uczestników ufundował Starosta Powiatu Dębickiego.

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day