582145-1Blisko pół setki solistów wystartowało wczoraj (9 marca br.) w eliminacjach powiatowych do XXVII Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami". Młodzi artyści rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Ich wokalne występy oceniało jury w składzie: Katarzyna Dudzik, Rafał Czernia i Piotr Madura. Nagrody dla uczestników ufundował Starosta Powiatu Dębickiego.

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day