582145-1Blisko pół setki solistów wystartowało wczoraj (9 marca br.) w eliminacjach powiatowych do XXVII Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami". Młodzi artyści rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Ich wokalne występy oceniało jury w składzie: Katarzyna Dudzik, Rafał Czernia i Piotr Madura. Nagrody dla uczestników ufundował Starosta Powiatu Dębickiego.

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day