wrl mini23 marca br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie-Osiedlu, ogłoszono wyniki konkursu plastycznego "Trucizny z domowego komina". Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Dębickiego. Nagrody pieniężne ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy otrzymali: w kategorii szkoły ponadgimnazjalne: I miejsce - Zuzanna Piątek, II miejsce - Wiktoria Kosińska, III miejsce - Natalia Kargula; w kategorii szkoły gimnazjalne: I miejsce - Gabriela Dopiłka, II miejsce - Nikola Ciećkiewicz, III miejsce - Maria Cabaj.

ZOBACZ PREZENTACJĘ "JAKOŚĆ POWIETRZA W POWIECIE DĘBICKIM"

Zdjęcia udostepnione przez ZSZ w Pustkowie-Osiedlu

• 01 Gru
    XIX Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, ul. Lisa 2, godz. 9:00. All Day