wrl mini23 marca br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie-Osiedlu, ogłoszono wyniki konkursu plastycznego "Trucizny z domowego komina". Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Dębickiego. Nagrody pieniężne ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy otrzymali: w kategorii szkoły ponadgimnazjalne: I miejsce - Zuzanna Piątek, II miejsce - Wiktoria Kosińska, III miejsce - Natalia Kargula; w kategorii szkoły gimnazjalne: I miejsce - Gabriela Dopiłka, II miejsce - Nikola Ciećkiewicz, III miejsce - Maria Cabaj.

ZOBACZ PREZENTACJĘ "JAKOŚĆ POWIETRZA W POWIECIE DĘBICKIM"

Zdjęcia udostepnione przez ZSZ w Pustkowie-Osiedlu

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day