mini rowSerdecznie zapraszamy do udziału w III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej. Organizatorami III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC są: Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF”.

Na uczestników mistrzostw będą czekać dwie specjalnie przygotowane trasy: krótsza o długości ok. 300 metrów przeznaczona dla najmłodszych uczestników oraz trasa XC o długości ponad 2,6 km dla zaawansowanych zawodników.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ INFORMACJĄ O MISTRZOSTWACH

ZOBACZ PLAKAT

• 20 Lut
    IV Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day