mini rarrRzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Rzeszowie zaprasza do wzięcia udziału w II edycji projektu „reAKTYWIZATOR”. Projekt skierowany jest do osób długotrwale bezrobotnych, powyżej 30 roku oraz zamieszkujących powiaty: ropczycko-sędziszowski, dębicki, strzyżowski, kolbuszowski, łańcucki, rzeszowski a także miasto Rzeszów.

Rekrutacja do projektu została przedłużona do 14 czerwca 2017 r.

ZOBACZ ULOTKI I PLAKAT

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz