mini rarrRzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Rzeszowie zaprasza do wzięcia udziału w II edycji projektu „reAKTYWIZATOR”. Projekt skierowany jest do osób długotrwale bezrobotnych, powyżej 30 roku oraz zamieszkujących powiaty: ropczycko-sędziszowski, dębicki, strzyżowski, kolbuszowski, łańcucki, rzeszowski a także miasto Rzeszów.

Rekrutacja do projektu została przedłużona do 14 czerwca 2017 r.

ZOBACZ ULOTKI I PLAKAT

• 26 Cze
    XXXVI Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 14:00. All Day