dzialaj miniOrganizacje pozarządowe i grupy nieformalne z powiatu dębickiego po raz kolejny mogą pozyskać dotację do 6.000 zł na swoje pomysły w ramach programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanej we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce i Lokalnymi Partnerami. Wnioski do 19 czerwca 2017 roku, przyjmuje funkcjonujący na terenie powiatu dębickiego Ośrodek Działaj Lokalnie - Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu - który realizuje program w 2017 roku w partnerstwie z Jednostkami Samorządu Terytorialnego: gminą Dębica, Pilzno, Żyraków oraz firmami: TIKKURILA POLSKA S.A. i FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj