wku miniW związku z tworzeniem Batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy i prowadzonym naborem ochotników do tej formy służby wojskowej w dniu 19.06.2017 r. o godz. 17:00, odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów do Terytorialnej Służby Wojskowej w Domu Kultury „MORS” przy ul. Sportowej 28 w Dębicy.

Na powyższym spotkaniu Dowódca BOT w Dębicy zapozna kandydatów z warunkami wstąpienia do służby, zadaniami jakie realizuje TSW, należnościami jakie otrzymają pełniący służbę żołnierze, uprawnieniami oraz wyposażeniem i uzbrojeniem a także z terminami szkolenia żołnierzy TSW. Natomiast przedstawiciel WKU omówi zasady i przebieg rekrutacji do TSW oraz wymagane dokumenty wymagane dla kandydatów chcących wstąpić do tej formy służby wojskowej oraz terminy komisji rekrutacyjnej dla kandydatów.

Do kontaktów roboczych z WKU w Mielcu został wyznaczony:
- mjr Robert BAJORSKI, tel. 261 156 502, 600 023 343
- ppor. Sabina PIECHOTA, tel. 261 156 539

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz
    Festiwal Sportu Dębica 2017 w Domu Sportu przy ul. Sportowej 26, godz. 13:00. All Day

• 28 Wrz
    II Bieg na Orientację dla młodzieży szkolnej z okazji Dnia Patrona II LO w Dębicy na terenie lasu Wolica III, godz. 9:00. All Day