rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

wku miniW związku z tworzeniem Batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy i prowadzonym naborem ochotników do tej formy służby wojskowej w dniu 19.06.2017 r. o godz. 17:00, odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów do Terytorialnej Służby Wojskowej w Domu Kultury „MORS” przy ul. Sportowej 28 w Dębicy.

 

Na powyższym spotkaniu Dowódca BOT w Dębicy zapozna kandydatów z warunkami wstąpienia do służby, zadaniami jakie realizuje TSW, należnościami jakie otrzymają pełniący służbę żołnierze, uprawnieniami oraz wyposażeniem i uzbrojeniem a także z terminami szkolenia żołnierzy TSW. Natomiast przedstawiciel WKU omówi zasady i przebieg rekrutacji do TSW oraz wymagane dokumenty wymagane dla kandydatów chcących wstąpić do tej formy służby wojskowej oraz terminy komisji rekrutacyjnej dla kandydatów.

 

Do kontaktów roboczych z WKU w Mielcu został wyznaczony:
- mjr Robert BAJORSKI, tel. 261 156 502, 600 023 343
- ppor. Sabina PIECHOTA, tel. 261 156 539

 

CZYTAJ INFORMACJĘ

  • 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

  • 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie