rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

78878987-5Blisko 40 wędkarzy wystartowało w II Zawodach Wędkarskich o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego 2017. Uczestnicy rywalizowali na łowiskach TC Dębica. – Chcemy promować tę dziedzinę sportu jako sposób na ekologiczny styl życia i relaks w plenerze. Zwłaszcza wśród młodzieży, bo poprzez wędkarstwo, młodzi mogą uczyć się cierpliwości i szacunku dla przyrody, a przede wszystkim mniej czasu będą poświęcać wirtualnym rozrywkom - mówi Andrzej Reguła, Starosta Powiatu Dębickiego.
   
Zawody rozegrano wczoraj (niedziela, 11 czerwca br.). Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym zorganizował sportową imprezę przy współpracy z Kołem nr 11 „Gryf” Polskiego Związku Wędkarskiego w Dębicy. W zmaganiach wzięło udział 38 posiadaczy kart wędkarskich, wśród nich byli przedstawiciele samorządów, szkół i kół wędkarskich.
 
W kategorii seniorów (26 uczestników) zwyciężył pan Marek Cichoń (KW „Gryf” w Dębicy). Drugie miejsce zajął pan Krzysztof Stefan (KW „Złoty Leszcz” w Pustkowie-Osiedlu), natomiast trzecie – pan Jacek Kozaczka (KW „Troć” w Dębicy). W kategorii juniorów (12 uczestników) największym połowem, podobnie jak w roku ubiegłym, mógł pochwalić się Adrian Mordel (KW „Troć” w Dębicy). Na kolejnych lokatach uplasowali się: Cyprian Gwóźdź (KW „Łosoś” w Pilźnie) i Krzysztof Puzon (KW „Troć” w Dębicy).

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ FILM

 

  • 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

  • 30 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2018" - start przy zaporze wodnej w Pilźnie, godz. 11:00. All Day

  • 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie