glob miniPonad 200 prac literackich i plastycznych z różnych zakątków kraju zgłoszono do Ogólnopolskiego Konkursu „Na srebrnym globie”, który dotyczył życia i twórczości Jerzego Żuławskiego. Artystyczna rywalizacja odbyła się dzięki dofinansowaniu Powiatu Dębickiego. Została zorganizowana przez I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy oraz Podkarpackie Stowarzyszenie na rzecz Uzdolnionych. Tegoroczną, trzecią już edycję konkursu uroczyście podsumowano w I LO, gdzie 9 czerwca br. zwycięzcy odebrali nagrody i gratulacje z rąk pani Anny Wilczyńskiej, Dyrektora Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Dębicy.

ZOBACZ WYNIKI

ZOBACZ ZDJĘCIE
Zdjęcie udostępnione przez I LO w Dębicy

• 24 Wrz