mixed-fruit-cake-2123197 1920W Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy trwa realizacja projektu, który ma na celu dostosowanie kompetencji, umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych 160 uczniów, a także doskonalenie zawodowe dziewięciu nauczycieli Technikum nr 3 ZSE. Przedsięwzięcie wystartowało przy wsparciu Powiatu Dębickiego.

Całkowita wartość projektu to 890 389,38 zł. Dofinansowanie zewnętrzne sięga 798 589,38 zł, w tym 756 830,97 zł ze środków Unii Europejskiej.

Planowane efekty:
•    profesjonalne i nowoczesne wyposażenie pracowni zawodowych w sprzęt i materiały dydaktyczne niezbędne do nauki zawodu,
•    podniesie kompetencji lub umiejętności nauczycieli kształcenia zawodowego oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu poprzez staże, kursy, studia podyplomowe,
•    podniesie kompetencji lub umiejętności uczniów poprzez zajęcia specjalistyczne, koła zawodowe, naukę języka obcego, staże, warsztaty biznesowe,
•    nawiązanie współpracy pomiędzy ZSE a instytucjami z otoczenia społeczno-gospodarczego, w tym z pracodawcami lub przedsiębiorcami.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY PROJEKTU

• 26 Cze
    XXXVI Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 14:00. All Day