22 0846 zawodników z podkarpackich klubów stanęło na starcie III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC. Sportowa rywalizacja odbyła się 18 czerwca br. na stoku narciarskim w Stobiernej (Gmina Dębica). Organizatorzy powiatowych zmagań to: Powiat Dębicki, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Urząd Gminy Dębica, Miasto Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „Gryf”.

Podczas III Edycji Mistrzostw nie zabrakło wielu ważnych gości, którzy przybyli w tym dniu, by podziwiać sportową rywalizację. Kolarzy mocno wspierali m.in.: Starosta Powiatu Dębickiego – Andrzej Reguła, Wicestarosta Powiatu Dębickiego – Mateusz Pasek, Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego – Mateusz Smoła, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dębickiego – Andrzej Trzeciak, Wójt Gminy Dębica – Stanisław Rokosz, Burmistrz Miasta Dębica – Mariusz Szewczyk, Zastępca Burmistrza Miasta Dębica – Wojciech Iwasieczko,  Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – Krzysztof Lipczyński, Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica – Marcin Ciszek, Członek Zarządu Powiatu Dębickiego – Aleksander Reguła, Radny Powiatu Dębickiego – Marek Miazga oraz Prezes Dębickiego Klubu Kolarskiego „GRYF” Marek Kliś.

Uczestnicy imprezy oprócz sportowych zmagań mieli również okazję do zwiedzania Parku Owadów i Pajęczaków, będącego częścią ekspozycji Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej.

ZOBACZ WYNIKI

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz