rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

236541785O 47,5 tys. zł z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi postarał się Powiat Dębicki dla Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku. Dotacja zostanie przeznaczona na dofinansowanie zakupu pomocy dydaktycznych, niezbędnych do realizacji praktycznej nauki zawodu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.    

- To jedyna szkoła rolnicza na obszarze powiatów dębickiego, jasielskiego i strzyżowskiego, dlatego aktywnie zabiegamy o jej rozwój. Czynimy również starania, aby placówka została przekazana do prowadzenia przez Ministra Rolnictwa, co z pewnością korzystnie wpłynęłoby na jakość i poziom kształcenia w szkole – informuje Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego.

Aktualnie w brzosteckim ZS naukę pobiera ok. 300 osób.

  • 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

  • 24 Wrz
    Festiwal Sportu Dębica 2017 w Domu Sportu przy ul. Sportowej 26, godz. 13:00. All Day

  • 28 Wrz
    II Bieg na Orientację dla młodzieży szkolnej z okazji Dnia Patrona II LO w Dębicy na terenie lasu Wolica III, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie