7898789-1Większość radnych zagłosowała wczoraj (26 czerwca br.) za udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok. Pozytywną opinię odnośnie udzielenia absolutorium wydała również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie. Dyskusję i głosowanie nad uchwałą absolutoryjną poprzedziła prezentacja multimedialna przedstawiająca wybrane osiągnięcia i inwestycje zrealizowane przez Powiat w ubiegłym roku.

• 20 Lut
    IV Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day