7898789-1Większość radnych zagłosowała wczoraj (26 czerwca br.) za udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok. Pozytywną opinię odnośnie udzielenia absolutorium wydała również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie. Dyskusję i głosowanie nad uchwałą absolutoryjną poprzedziła prezentacja multimedialna przedstawiająca wybrane osiągnięcia i inwestycje zrealizowane przez Powiat w ubiegłym roku.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day