7898789-1Większość radnych zagłosowała wczoraj (26 czerwca br.) za udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok. Pozytywną opinię odnośnie udzielenia absolutorium wydała również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie. Dyskusję i głosowanie nad uchwałą absolutoryjną poprzedziła prezentacja multimedialna przedstawiająca wybrane osiągnięcia i inwestycje zrealizowane przez Powiat w ubiegłym roku.

• 30 Lip
    VII Powiatowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w Centrum Kulturalno - Oświatowym w Zawadzie, godz.12:30. All Day

• 27 Sie
    73. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day