7898789-1Większość radnych zagłosowała wczoraj (26 czerwca br.) za udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu Dębickiego z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok. Pozytywną opinię odnośnie udzielenia absolutorium wydała również Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie. Dyskusję i głosowanie nad uchwałą absolutoryjną poprzedziła prezentacja multimedialna przedstawiająca wybrane osiągnięcia i inwestycje zrealizowane przez Powiat w ubiegłym roku.

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz
    Festiwal Sportu Dębica 2017 w Domu Sportu przy ul. Sportowej 26, godz. 13:00. All Day