rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

42189637-1Reprezentacje ośmiu województw, w tym Podkarpacia, biorą udział w Finałowym Turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Na murawie powalczą młodzi piłkarze z rocznika 2002. - Mecze odbywać się będą na trzech podkarpackich stadionach: w Dębicy, Pustkowie i Boguchwale. Finał rozgrywek zaplanowano na niedzielę (2 lipca br. – dopisek red.) w Boguchwale – informuje Wiesław Lada, Wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, który wspólnie ze Starostą Powiatu Dębickiego i Burmistrzem Dębicy otworzył dziś (27 czerwca br.) turniej w Dębicy.

 

- Mamy nadzieję, że objawią nam się prawdziwe talenty. Już teraz gratuluję zawodnikom kondycji i umiejętności – mówi Starosta Andrzej Reguła. Wyniki pierwszych meczy turniejowych są już znane: Łódzki ZPN 4 - 1 Podkarpacki ZPN oraz Mazowiecki ZPN 1 - 1 k. 3 - 4 Świętokrzyski ZPN.

 

Terminarz kolejnych potyczek na Stadionie Miejskim przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy:

  • środa 28 czerwca br. o godz. 11.00 - Świętokrzyski ZPN vs. Śląski ZPN,
  • piątek 30 czerwca br. o godz. 11.00 - Wielkopolski ZPN vs. Świętokrzyski ZPN.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

INFORMACJE O PRZEBIEGU TURNIEJU  • 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

  • 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie