42189637-1Reprezentacje ośmiu województw, w tym Podkarpacia, biorą udział w Finałowym Turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Na murawie powalczą młodzi piłkarze z rocznika 2002. - Mecze odbywać się będą na trzech podkarpackich stadionach: w Dębicy, Pustkowie i Boguchwale. Finał rozgrywek zaplanowano na niedzielę (2 lipca br. – dopisek red.) w Boguchwale – informuje Wiesław Lada, Wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, który wspólnie ze Starostą Powiatu Dębickiego i Burmistrzem Dębicy otworzył dziś (27 czerwca br.) turniej w Dębicy.

- Mamy nadzieję, że objawią nam się prawdziwe talenty. Już teraz gratuluję zawodnikom kondycji i umiejętności – mówi Starosta Andrzej Reguła. Wyniki pierwszych meczy turniejowych są już znane: Łódzki ZPN 4 - 1 Podkarpacki ZPN oraz Mazowiecki ZPN 1 - 1 k. 3 - 4 Świętokrzyski ZPN.

Terminarz kolejnych potyczek na Stadionie Miejskim przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy:

• środa 28 czerwca br. o godz. 11.00 - Świętokrzyski ZPN vs. Śląski ZPN,
  • piątek 30 czerwca br. o godz. 11.00 - Wielkopolski ZPN vs. Świętokrzyski ZPN.

INFORMACJE O PRZEBIEGU TURNIEJU

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day

• 20 Lis