24 04W sobotę (1 lipca br.) na obiektach sportowych Młodzieżowego Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego w Pustyni odbył się towarzyski mecz pomiędzy reprezentacjami Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (UEK) i Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Spotkanie odbyło się w niesprzyjających warunkach pogodowych, na śliskiej murawie zawodnicy z pełnym zaangażowaniem walczyli o każdą piłkę. Brawurowe akcje podbramkowe i świetna koordynacja gry z całym zespołem dały zwycięstwo drużynie gości.

Zawodnikom kibicowali Wicestarosta Powiatu Dębickiego Mateusz Pasek oraz profesor Jerzy Hausner. Po meczu, przy wspólnym posiłku, piłkarze w przyjacielskiej atmosferze mogli przeżywać mecz na nowo.

• 30 Lip
    VII Powiatowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w Centrum Kulturalno - Oświatowym w Zawadzie, godz.12:30. All Day

• 27 Sie
    73. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day