24 04W sobotę (1 lipca br.) na obiektach sportowych Młodzieżowego Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego w Pustyni odbył się towarzyski mecz pomiędzy reprezentacjami Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (UEK) i Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Spotkanie odbyło się w niesprzyjających warunkach pogodowych, na śliskiej murawie zawodnicy z pełnym zaangażowaniem walczyli o każdą piłkę. Brawurowe akcje podbramkowe i świetna koordynacja gry z całym zespołem dały zwycięstwo drużynie gości.

Zawodnikom kibicowali Wicestarosta Powiatu Dębickiego Mateusz Pasek oraz profesor Jerzy Hausner. Po meczu, przy wspólnym posiłku, piłkarze w przyjacielskiej atmosferze mogli przeżywać mecz na nowo.

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz
    Festiwal Sportu Dębica 2017 w Domu Sportu przy ul. Sportowej 26, godz. 13:00. All Day