ng miniNagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej stanowi uhonorowanie przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych firm. Przedsiębiorcy z powiatu dębickiego, którzy chcą pretendować do Nagrody, powinni zgłosić swoją kandydaturę za pośrednictwem Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach głównych: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces i Odpowiedzialny Biznes oraz w dwóch kategoriach specjalnych:  STARTUP_PL i Badania + Rozwój. Kandydaci do Nagrody w jednej z kategorii głównych powinni łącznie spełniać następujące wymienione warunki podstawowe: uiszczać podatki w Polsce, terminowo i rzetelnie regulować należności o charakterze publiczno-prawnym, przestrzegać przepisów prawa, zatrudniać w przedsiębiorstwie pracowników głównie w oparciu o umowę o pracę, kierować się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i przestrzegać zasad etyki i uczciwej konkurencji.

Na stronie www.prezydent.pl udostępniona została zakładka http://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/materialy-do-pobrania-2017 poświęcona Nagrodzie Gospodarczej z informacjami dotyczącymi tegorocznej edycji, a także regulaminem i wnioskami do pobrania dla ubiegających się o nagrodę w każdej z sześciu kategorii.

Przedsiębiorcy z powiatu dębickiego, którzy chcą pretendować do Nagrody, powinni zgłosić swój udział za pośrednictwem Starostwa Powiatowego w Dębicy (do 8 września br. należy dostarczyć wypełniony wniosek na adres: Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica; na kopercie dopisek: Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP 2017). Następnie dębickie starostwo przekaże nadesłane formularze do Związku Powiatów Polskich, który znajduje się w gronie instytucji uprawnionych do zgłaszania kandydatów z całej Polski.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej uhonoruje najlepsze podmioty gospodarcze w kraju na uroczystej Gali, która odbędzie się 17 listopada br. w Rzeszowie podczas Kongresu 590.

Kontakt w sprawie tegorocznej edycji Nagrody: w Kancelarii Prezydenta RP - tel.: 22 695-11-63 lub 22 695-11-65, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w biurze Związku Powiatów Polskich, tel. 18 477-86-05, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w Starostwie Powiatowym w Dębicy – 14 680-31-28/22, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

• 30 Lip
    VII Powiatowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w Centrum Kulturalno - Oświatowym w Zawadzie, godz.12:30. All Day

• 27 Sie