Tradycyjny przegląd wieńców, koncert zespołu ENEJ, finał konkursu „Rolnik Roku Powiatu Dębickiego 2017", a na zakończenie imprezy do-minizabawa taneczna. To tylko część atrakcji zaplanowanych podczas Dożynek Powiatowych 2017 w Czarnej. Największe święto rolników odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia br.

Dożynki rozpocznie dziękczynna msza św. w kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Czarnej (o godz. 12.00). Po nabożeństwie barwny korowód przejedzie na stadion sportowy w Czarnej, gdzie o godz. 13.30 nastąpi Ceremoniał Dożynkowy.

Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół ENEJ (występ o godz. 16.00). To doskonale znana polska grupa folkowo-rockowa, która ma na swoim koncie siedem singli bijących rekordy popularności w sieci i królujących na listach przebojów wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce, m.in. „Radio Hello”, „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie”, „Lili”, „Symetryczno-Liryczna”, „Zbudujemy dom” i „Nie chcę spać”.

Zapraszamy!

ZOBACZ PROGRAM DOŻYNEK 2017

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day