rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

Tradycyjny przegląd wieńców, koncert zespołu ENEJ, finał konkursu „Rolnik Roku Powiatu Dębickiego 2017", a na zakończenie imprezy do-minizabawa taneczna. To tylko część atrakcji zaplanowanych podczas Dożynek Powiatowych 2017 w Czarnej. Największe święto rolników odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia br.

 

Dożynki rozpocznie dziękczynna msza św. w kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Czarnej (o godz. 12.00). Po nabożeństwie barwny korowód przejedzie na stadion sportowy w Czarnej, gdzie o godz. 13.30 nastąpi Ceremoniał Dożynkowy.

 

Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół ENEJ (występ o godz. 16.00). To doskonale znana polska grupa folkowo-rockowa, która ma na swoim koncie siedem singli bijących rekordy popularności w sieci i królujących na listach przebojów wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce, m.in. „Radio Hello”, „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie”, „Lili”, „Symetryczno-Liryczna”, „Zbudujemy dom” i „Nie chcę spać”.

 

Zapraszamy!


ZOBACZ PROGRAM DOŻYNEK 2017

  • 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

  • 30 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2018" - start przy zaporze wodnej w Pilźnie, godz. 11:00. All Day

  • 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie