2312563256325Już 27 sierpnia br. (niedziela) odbędą się Dożynki Powiatu Dębickiego 2017 w Czarnej.  W charakterze gwiazdy imprezy wystąpi zespół ENEJ. Nie zabraknie także tradycyjnego przeglądu wieńców i ogłoszenia zwycięzców konkursu „Rolnik Roku Powiatu Dębickiego". Organizatorzy liczą również na udział wystawców. Do 11 sierpnia br. przyjmowane będą zgłoszenia kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń, nieformalnych grup działania, lokalnych rzemieślników, artystów i rękodzielników.

Chętni muszą potwierdzić swój udział w formie pisemnego zgłoszenia,  które należy dostarczyć na adres: Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica lub za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (nr tel.: 14 680-31-22 lub 14 680-31-28).

Serdecznie zapraszamy!

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz