rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

2312563256325Już 27 sierpnia br. (niedziela) odbędą się Dożynki Powiatu Dębickiego 2017 w Czarnej.  W charakterze gwiazdy imprezy wystąpi zespół ENEJ. Nie zabraknie także tradycyjnego przeglądu wieńców i ogłoszenia zwycięzców konkursu „Rolnik Roku Powiatu Dębickiego". Organizatorzy liczą również na udział wystawców. Do 11 sierpnia br. przyjmowane będą zgłoszenia kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń, nieformalnych grup działania, lokalnych rzemieślników, artystów i rękodzielników.

 

Chętni muszą potwierdzić swój udział w formie pisemnego zgłoszenia,  które należy dostarczyć na adres: Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji, Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica lub za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (nr tel.: 14 680-31-22 lub 14 680-31-28).

 

Serdecznie zapraszamy!

  • 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

  • 24 Wrz
    Festiwal Sportu Dębica 2017 w Domu Sportu przy ul. Sportowej 26, godz. 13:00. All Day

  • 28 Wrz
    II Bieg na Orientację dla młodzieży szkolnej z okazji Dnia Patrona II LO w Dębicy na terenie lasu Wolica III, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie