dni sztuki miniW imieniu organizatora Agencji APLAUZ zapraszamy mieszkańców powiatu dębickiego na Festiwal DNI SZTUKI.

8 października, godz. 18.00, DKiK „Kosmos” - Wielka Gala Muzyki Filmowej.
14 października, godz. 18.00, DKiK „Kosmos” - Wieczór Galicyjski – Artyści Piwnicy pod Baranami.
20 października, godz. 19.00, Sala kameralna DKiK „Kosmos” - Rozmowy z milczeniem – spektakl poetycko-muzyczny.

Bilety na wszystkie koncerty do nabycia w Sklepie Muzycznym „MIRO” w Dębicy, ul. Gawrysia 2.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Andrzej Reguła – Starosta Powiatu Dębickiego oraz Mariusz Szewczyk – Burmistrz Miasta Dębicy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

ZOBACZ PLAKAT

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day