program ngoZgodnie z uchwałą Rady Powiatu Dębickiego Nr XL/331/10 z dnia 5 listopada 2010 roku, Starosta Powiatu Dębickiego ogłasza, iż od dnia 18 września 2017 roku na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w zakładce Aktualności - Organizacje pozarządowe, w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Organizacje pozarządowe oraz na tablicy ogłoszeń udostępniony zostanie Projekt Programu Współpracy Powiatu Dębickiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok. Konsultacje w sprawie programu potrwają do 2 października 2017 roku.

• 24 Wrz
    Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze na obiektach sportowych MULKS w Pustyni, godz. 12:00. All Day

• 24 Wrz
    Festiwal Sportu Dębica 2017 w Domu Sportu przy ul. Sportowej 26, godz. 13:00. All Day