program ngoZgodnie z uchwałą Rady Powiatu Dębickiego Nr XL/331/10 z dnia 5 listopada 2010 roku, Starosta Powiatu Dębickiego ogłasza, iż od dnia 18 września 2017 roku na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w zakładce Aktualności - Organizacje pozarządowe, w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Organizacje pozarządowe oraz na tablicy ogłoszeń udostępniony zostanie Projekt Programu Współpracy Powiatu Dębickiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok. Konsultacje w sprawie programu potrwają do 2 października 2017 roku.

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Przyroda Powiatu Dębickiego" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day