28 02Wczoraj przed godziną 17 do Dębicy dotarła sztafeta II Biegu Pocztyliona „Ogień” na trasie Lwów - Kraków - Wiedeń. Jego uczestnicy mieli możliwość zregenerować siły podczas przystanku przygotowanego przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

O godzinie 18 sztafeta biegu składająca się z czterech osób wystartowała do kolejnego VII etapu w kierunku Tarnowa. Biegaczy, po przyjacielsku do granic naszego powiatu „eskortowało” dwóch rowerzystów z Dębicy, którzy otrzymali okolicznościowe medale od organizatora biegu - Polonijnego Klubu Aktywności Sportowych - Strzelectwo Sportowe PAKA-s Wiedeń.

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Przyroda Powiatu Dębickiego" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day