INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek zakładu pn. „Obrót Nieruchomościami Marian Wolicki” z/s 39-200 Dębica ul. Rzeszowska 66/1 w przedmiocie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie do urządzeń kanalizacyjnych miasta Dębicy ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego pochodzące z istniejącej czterostanowiskowej bezdotykowej myjni samochodowej zlokalizowanej na działce nr ewid. 1351/6 przy ul. Ks. Nosala w Dębicy w ilości: Qmax.godz.= 4,4 [m3/h], Qśr.dob. = 20,9 [m3/d], Qmax.rok = 7628,5 [m3/rok].

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day