INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek zakładu pn. „Obrót Nieruchomościami Marian Wolicki” z/s 39-200 Dębica ul. Rzeszowska 66/1 w przedmiocie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie do urządzeń kanalizacyjnych miasta Dębicy ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego pochodzące z istniejącej czterostanowiskowej bezdotykowej myjni samochodowej zlokalizowanej na działce nr ewid. 1351/6 przy ul. Ks. Nosala w Dębicy w ilości: Qmax.godz.= 4,4 [m3/h], Qśr.dob. = 20,9 [m3/d], Qmax.rok = 7628,5 [m3/rok].

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day