INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek P. Wojciecha Mosior zam. Zawierzbie 56 a, 39-204 Żyraków, zmierzającego do wydania pozwolenia wodnoprawnego na wznoszenie obiektów budowlanych oraz wykonanie innych robót, w tym składowanie materiałów budowlanych i poruszania się sprzętu dla realizacji przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego na działce nr 764/6 w miejsc. Zawierzbie wraz z infrastrukturą techniczną (przyłącz sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej na terenie działek nr 764/6, 764/17, 764/15 Zawierzbie) obejmującego:

1) budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, niepodpiwniczonego, o powierzchni zabudowy około 196,0 m2 w zakresie:
a) wykonania wykopów,
b) wykonania fundamentów,
c) wykonania izolacji poziomej i pionowej,
d) wykonania ścian zewnętrznych i wewnętrznych,
e) wykonania tarasu, schodów zewnętrznych,
f) wykonania stropów,
g) wykonania więźby i pokrycia dachowego,
h) montażu stolarki okiennej i drzwiowej,
i) wykonania elewacji budynku,
j) wykonania robót wykończeniowych,
2) montażu i demontażu rusztowań,
3) wykonania przyłącza energii elektrycznej wraz ze złączem kablowym,
4) wykonania przyłącza gazowego,
5) wykonania przyłącza wodociągowego z włączeniem do istniejącej sieci na dz. nr 764/17,
6) wykonania przyłącza kanalizacji sanitarnej z włączeniem do sieci kanalizacji sanitarnej poprzez istniejącą studzienkę kanalizacyjną zlokalizowaną na dz. nr 764/17,
7) wykonania utwardzenia terenu z kostki betonowej pod dojścia i miejsca postojowe,

8) wykonania płyty pod miejsce do gromadzenia odpadów stałych,
9) składowania materiałów budowlanych i poruszania się sprzętu na terenie szczególnego zagrożenia powodzią dla wykonania powyższych prac,

na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią dla wykonania powyższych prac.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day