rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek wniosek P. Roberta Babiś, działającego na podstawie pełnomocnictwa Dyrektora Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie znak PZDW – WOK/0114-193/17 z dnia 18.08.2017 r., zmierzające do wydania dla Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ul. T. Boya Żeleńskiego 19 a 35-105 Rzeszów, pozwolenia wodnoprawnego na:
1. przebudowę urządzenia wodnego – przykrycie rowu kolektorem z rur PCV Ф 400 mm o długości L=144,17 m;
2. szczególne korzystanie z wód w zakresie wprowadzenia wód opadowo - roztopowych z terenu inwestycji do wód potoku Pustyńskiego poprzez włączenie do istniejącej kanalizacji deszczowej zakończonej wylotem o średnicy Ф 600 mm zlokalizowanym w skarpie potoku Pustyńskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 985 Nagnajów – Baranów Sandomierski – Mielec –Dębica polegająca na budowie chodnika w km 59-339 do km 59+606 strona lewa wraz z niezbędną infrastrukturą w m. Pustynia” na terenie dz. nr ewid. 663, obr. 0011 Pustynia.

  • 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

  • 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie