prace malarskieSerdecznie zapraszamy na wystawę prac powstałych podczas X pleneru malarskiego w „Gratce” - Gospodarstwie Agroturystyczno-Edukacyjnym w Celinach. Wyjazdowe warsztaty odbyły się w dniach 19-21 czerwca br. Wzięli w nich udział młodzi mieszkańcy powiatu dębickiego: Alicja i Aleksandra Mróz, Oliwia Matłok, Oliwia Kornaś, Kaja Koziara, Natalia Miazga, Karolina Olechowska, Małgorzata Surowiec, Aneta Wyszyńska, Urszula Zych i Piotr Cebula. Plener został zorganizowany przez Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Obrazy młodych artystów można oglądać w dębickiej Galerii Sztuki MOK, od dnia 8 września br. Finisaż wystawy odbędzie się 6 października, o godz. 19.00.

ZOBACZ ULOTKĘ

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj