INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek wniosek Wójta Gminy Żyraków z dnia 20 września 2017 r. w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego w postaci studni głębinowej „S-1B” na działce nr ewid. 4330 w miejscowości Nagoszyn (gmina Żyraków, powiat dębicki, woj. podkarpackie) o lokalizacji wyznaczonej współrzędnymi geograficznymi:  N: 50o0808.86,  E: 21o26’11.89”  wchodzącej w skład gminnego ujęcia wód podziemnych w Nagoszynie.

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day