INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek wniosek Wójta Gminy Żyraków z dnia 20 września 2017 r. w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego w postaci studni głębinowej „S-1B” na działce nr ewid. 4330 w miejscowości Nagoszyn (gmina Żyraków, powiat dębicki, woj. podkarpackie) o lokalizacji wyznaczonej współrzędnymi geograficznymi:  N: 50o0808.86,  E: 21o26’11.89”  wchodzącej w skład gminnego ujęcia wód podziemnych w Nagoszynie.

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day