INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek wniosek Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o. o. z/s 39-207 Brzeźnica ul. Źródlana 4 z dnia 6 października 2017 r., w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód podziemnych z utworów czwartorzędowych ze studni wierconych S-1A, S-2B, S-3A, S-4, S-5 oraz studnia awaryjnej S-2A wchodzących w skład ujęcia wody w miejscowości Zawada  (gmina Dębica) w ilości:
     Qmax.godz. = 120,0 [m3/h], Qśr.dob. =  1000,0 [m3/d], Qmax.rok = 365000,0 [m3/rok]
w związku z upływającym z dniem 8 listopada 2017r. dotychczasowym pozwoleniem wodnoprawnym na pobór tych wód.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day