35 hercules10 najlepszych Klubów Sportowych Orange, spośród 100 działających w całej Polsce, spotka się w Warszawie podczas Pucharu Orange. Rozgrywki odbędą się 28 października w hali sportowej OSiR Włochy (ul. Gładka 18). W zawodach wezmą udział trzy kluby z województwa podkarpackiego: UKS Gladiator Przemyśl, UKS Hercules Brzostek oraz UKS Żaki Bircza. Młodzi zawodnicy spotkają się z gwiazdami sportu: Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem, Marcinem Urbasiem i Tomaszem Jankowskim.

CZYTAJ INFORMACJĘ

ZOBACZ ZDJĘCIE UKS HERCULES BRZOSTEK

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day