bank mini19 października 2017 odbyła się XVI Edycja Turnieju Wiedzy o Bankowości pod hasłem „Jestem bezpieczny na rynku finansowym”. Turniej poprzedzony został szkoleniem przeprowadzonym przez pracowników banku BGŻ BNP Paribas oraz Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Dębicy nt. „Jak bezpiecznie korzystać z usług finansowych” i warsztatami prowadzonymi przez nauczycieli ZSE w Dębicy. Ponadto wychowawcy klas przeprowadzili lekcje wychowawcze o tej samej tematyce, korzystając m.in. z materiałów otrzymanych od Organizatorów konkursu.

Od lat Turniej odbywa się pod patronatem Narodowego Banku Polskiego i Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Celem Turnieju jest propagowanie wśród młodzieży wiedzy o bankowości, a w roku bieżącym podjęta została tematyka szczególnie ważna – bezpieczeństwo naszych finansów.

CZYTAJ SPRAWOZDANIE

Zdjęcia udostępnione przez ZSE w Dębicy

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day