exp miniSmart Lang - platforma do nauki języków obcych: projekt uczniów „Kwiatka” – Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego, opracowany przez Artura Czernię, Gabrielę Staniszewską oraz Patryka Ciebienia zdobył pierwsze miejsce w kategorii nauka i uzyskał nagrodę Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zwycięski projekt to inteligentny system wspomagający naukę języków obcych. Oprogramowanie personalizuje się względem indywidualnej osoby, co jest niespotykaną cechą wśród obecnie dostępnych aplikacji. Jest ona dedykowana każdemu bez względu na grupę wiekową, płeć lub aktualny poziom wiedzy i umiejętności posługiwania się językami obcymi.

CZYTAJ SPRAWOZDANIE

Zdjęcia udostęponione przez ZS nr 2 w Dębicy

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day