Wze-Autostrady-A4-Dbica-ZachdCałkowita wartość projektu „Łącznik Węzeł Zachodni A4 – Straszęcin – Dębica”, realizowanego przez Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy, to nieco ponad 17,6 mln zł. – Większą część tej kwoty pokryje dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Z sukcesem postaraliśmy się o 14,8 mln zł – informuje Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego.

Umowa o dofinansowanie projektu w ramach RPO została już podpisana. - Rozpoczęcie tej drogowej inwestycji zaplanowano na styczeń przyszłego roku. Finał robót ma nastąpić do końca października 2018 r. – mówi Jacek Drobot, Dyrektor ZDP. Wykonawca zadania będzie wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego, który zostanie ogłoszony w najbliższych tygodniach.

ZOBACZ LOKALIZACJĘ BUDOWY ŁĄCZNIKA

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day

• 10 Cze