lekcja spiewuLekcja Śpiewu Patriotycznego „Wyśpiewajmy razem historię” – to wspólne śpiewanie piosenek legionowych i jest odpowiedzią na rosnąca wśród Polaków potrzebę przeżywania i świętowania wydarzeń patriotycznych w sposób „spontaniczny, radosny i energiczny”. Luźna forma inicjatywy stworzy okazję do wzajemnego poznania się osób, których łączy szczere przywiązanie do Ojczyzny i chęć budowania wspólnoty wokół wartości związanych z patriotyzmem.

Wydarzenie odbędzie się 12 listopada br. o godz. 16:00 w Ogrodzie Sióstr Służebniczek BDNP w Dębicy przy ul. Krakowskiej 15. Każdy uczestnik otrzyma śpiewnik do wspólnego śpiewania zawierający tekst pieśni oraz krótką notkę historyczną. Ponadto na ekranie wyświetlone będą teksty utworów oraz najważniejsze informacje i komunikaty. Każdy uczestnik będzie mógł również rozgrzać się ciepłą GROCHÓWKĄ.

ZOBACZ PLAKAT

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day

• 20 Lis