lekcja spiewuLekcja Śpiewu Patriotycznego „Wyśpiewajmy razem historię” – to wspólne śpiewanie piosenek legionowych i jest odpowiedzią na rosnąca wśród Polaków potrzebę przeżywania i świętowania wydarzeń patriotycznych w sposób „spontaniczny, radosny i energiczny”. Luźna forma inicjatywy stworzy okazję do wzajemnego poznania się osób, których łączy szczere przywiązanie do Ojczyzny i chęć budowania wspólnoty wokół wartości związanych z patriotyzmem.

Wydarzenie odbędzie się 12 listopada br. o godz. 16:00 w Ogrodzie Sióstr Służebniczek BDNP w Dębicy przy ul. Krakowskiej 15. Każdy uczestnik otrzyma śpiewnik do wspólnego śpiewania zawierający tekst pieśni oraz krótką notkę historyczną. Ponadto na ekranie wyświetlone będą teksty utworów oraz najważniejsze informacje i komunikaty. Każdy uczestnik będzie mógł również rozgrzać się ciepłą GROCHÓWKĄ.

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz