20171102 180943Dwadzieścioro młodych ludzi z Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu odbywa aktualnie trzytygodniowy staż w andaluzyjskim mieście Úbeda. Są to uczniowie technikum hotelarstwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych. Zdobywają praktyczne umiejętności w hiszpańskich przedsiębiorstwach branży gastronomiczno-hotelarskiej. Udział w tym projekcie pomoże młodzieży m.in. w nauce języków angielskiego i hiszpańskiego. Realizacja zadania jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w wysokości 183 985,99 zł.

ZOBACZ ZDJĘCIA (ZSZ PUSTKÓW-OSIEDLE)

ZOBACZ SZCZEGÓŁY DOT. PROJEKTU

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day