20171102 180943Dwadzieścioro młodych ludzi z Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu odbywa aktualnie trzytygodniowy staż w andaluzyjskim mieście Úbeda. Są to uczniowie technikum hotelarstwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych. Zdobywają praktyczne umiejętności w hiszpańskich przedsiębiorstwach branży gastronomiczno-hotelarskiej. Udział w tym projekcie pomoże młodzieży m.in. w nauce języków angielskiego i hiszpańskiego. Realizacja zadania jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w wysokości 183 985,99 zł.

ZOBACZ ZDJĘCIA (ZSZ PUSTKÓW-OSIEDLE)

ZOBACZ SZCZEGÓŁY DOT. PROJEKTU

• 20 Lis
    Rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą" w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, sala sesyjna - IV piętro, godz. 10:00. All Day