DECYZJA o nabyciu z dniem 20 kwietnia 2017 r. przez Skarb Państwa, pozostałego po podmiocie wyreślonym z Krajowego Rejestru Sądowego LKM Investment Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, mienia w szczególności prawa własności nieruchomości objetej Księgą Wieczystą Nr RZ1D/00066574/1 oznaczonej w operacie ewidencji gruntów prowadzonej dla jednostki ewidencyjnej Brzostek obręb Smarżowa jako działka numer 294 o powierzchni 1,72 ha.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day