herbatkaWieczór poetycko – muzyczny „Herbatka u Władka” zaplanowano na 30 listopada br. o godz. 16:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Dębicy (ul. Słowackiego 9). W programie m.in. koncert uczniów I LO, kształcących się również w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy oraz Niepublicznej Szkole Muzycznej II stopnia w Dębicy. Spotkanie odbędzie się przy filiżance kawy/herbaty z nutą słodkości. Wydarzenie pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Dębickiego.

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day