herbatkaWieczór poetycko – muzyczny „Herbatka u Władka” zaplanowano na 30 listopada br. o godz. 16:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Dębicy (ul. Słowackiego 9). W programie m.in. koncert uczniów I LO, kształcących się również w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy oraz Niepublicznej Szkole Muzycznej II stopnia w Dębicy. Spotkanie odbędzie się przy filiżance kawy/herbaty z nutą słodkości. Wydarzenie pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Dębickiego.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day