bieg swiateczny mini2Burmistrz Miasta Dębica i Klub Biegacza Maratończyk Dębica – Organizatorzy imprezy zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym, pod nazwą „III ŚWIĄTECZNY BIEG PRZEBIERAŃCÓW”.

Impreza odbędzie się 16 grudnia br. (sobota), godzina 13:30 – otwarcie biura zawodów, start i meta do biegu znajduje się na Rynku w Dębicy.

CZYTAJ REGULAMIN BIEGU

ZOBACZ PLAKAT

• 25 Lut
    Puchar Polski Seniorów i Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo na Hali Sportowej MOSiR w Dębicy, ul. Sportowa 26, godz. 10:30. All Day