INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Miejskiego Zakładu Komunalnego „Pilzno” Sp. z o. o. z/s 39-223 Strzegocice 72A w przedmiocie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie do urządzeń kanalizacyjnych Gminy Pilzno (kanalizacja sanitarna we wsi Strzegocice) ścieków przemysłowych (odcieków) pochodzących z odwodnienia placów utwardzonych służących do magazynowania odpadów komunalnych oraz do parkowania samochodów ciężarowych służących do transportu odpadów, zlokalizowanych na terenie zakładu w granicach działek gruntowych nr 523/1 i 523/2 w miejscowości Strzegocice, zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego w łącznej ilości:
    Qmax.godz.= 2,95 [m3/h], Qśr.dob. = 1,60 [m3/d], Qmax.rok = 187,5 [m3/rok].

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day