39 03Kilkaset osób bawiło się 2 grudnia br. na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy, gdzie odbył się Wileki Maraton Zumba Fitness. Gościem specjalnym był międzynarodowy trener fitness William Flores. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Plaza Sport oraz Dębicki Klub Kyokushin Karate, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Dębicy.

• 19 Gru
    XXIII Finał Międzyszkolnego Konkursu "Wybieram Trzeźwość" w ZSZ nr 1 w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 78, godz. 10:00. All Day

• 06 Sty
    V Orszak Trzech Króli w Dębicy, plac przed Kościołem pw. Ducha Świętego, godz. 13:00. All Day