40 092 grudnia 2017 roku sześć reprezentacji szkół stanęło do rywalizacji siatkarskiej. W zawodach uczestniczyli nauczyciele i rodzice ze szkół ponadgimnazjalnych i podstawowych. I Liceum Ogólnokształcące, Centrum Kształcenia Praktycznego, Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 12 oraz Zespół Szkół nr 2 w Dębicy to uczestnicy zawodów, w których I miejsce po raz drugi z rzędu zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Bochenek z SP 10, najlepszym zawodnikiem okazał się Grzegorz Nowacki z SP 12 a zawodnikiem fair play Adam Przybysławski z ZS 2.

Puchary, dyplomy i nagrody wręczali: Wicestarosta Powiatu Dębickiego Mateusz Pasek i Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy Joanna Dymitrowska.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy: Bogumił Bogacz, Grażyna Szarek, Jerzy Chmura i Mateusz Kukuła.

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day