42 01Grono kibiców przyciągnął X Jubileuszowy Memoriał Dębickich Mistrzów Zapasów Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada i Andrzeja Skrzydlewskiego. Zawodnicy zapewnili widzom sporą dawkę emocji, a na najmłodszych sympatyków tego sportu czekały upominki od Mikołaja. Impreza odbyła się w sobotę (9 grudnia br.) w hali sportowej popularnego „Kwiatka”.

Sponsorem głównym wydarzenia była firma VENTOR, a organizatorami: Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Wisłoka w Dębicy.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day