42 01Grono kibiców przyciągnął X Jubileuszowy Memoriał Dębickich Mistrzów Zapasów Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada i Andrzeja Skrzydlewskiego. Zawodnicy zapewnili widzom sporą dawkę emocji, a na najmłodszych sympatyków tego sportu czekały upominki od Mikołaja. Impreza odbyła się w sobotę (9 grudnia br.) w hali sportowej popularnego „Kwiatka”.

Sponsorem głównym wydarzenia była firma VENTOR, a organizatorami: Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Wisłoka w Dębicy.

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day