166 047 grudnia 2017 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy odbył się XII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego pod hasłem „Rośliny i zwierzęta a zdrowie człowieka”. Był on skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych powiatu dębickiego, którzy licznie wzięli w nim udział.

Sejmik ekologiczny został przygotowany przez Zespół Szkół Nr 4  im. Mikołaja Kopernika w Dębicy  pod patronatem Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy.

CZYTAJ INFORMACJĘ

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty