rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

145741-38Niezwykle trudnych wyborów musiała dokonać kapituła konkursu „Wolontariusz Powiatu Dębickiego 2017”. Organizacja przedsięwzięcia służyła publicznej prezentacji sylwetek osób wyróżniających się wyjątkową empatią i aktywną postawą w zakresie działań wolontariackich. Akcja umożliwiła również promocję i popularyzację wartościowych akcji charytatywnych.


Konkurs został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe i Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” w Dębicy. Nominacje do tytułu mogły składać organizacje pozarządowe, szkoły, instytucje publiczne i niepubliczne, kościoły i związki wyznaniowe, podmioty gospodarcze działające na rzecz mieszkańców powiatu dębickiego, również grupy nieformalne i osoby fizyczne.


Ostatecznie w kategorii uczniów gimnazjów zwyciężyły ex aequo: Kinga Ozga oraz Patrycja Gac. Wśród wolontariuszy ze szkół ponadgimnazjalnych najlepszy okazał się Patryk Reguła, a spośród zgłoszonych do konkursu osób dorosłych – Agata Wiater.  


Uroczysta gala, podczas której wręczono dyplomy i nagrody, odbyła się 5 grudnia br. w Domu Kultury „Kosmos”. Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty z zakresu wolontariatu oraz spektakl przygotowany przez dębicką grupę teatralną „Safo”. Na zakończenie wszyscy częstowali się upieczonym specjalnie na tę okazję tortem.

 

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

  • 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

  • 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie