mini gimn infor4 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy w obecności pani Anny Wilczyńskiej – Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy i pani Renaty Zięby – Dyrektor ZS nr 4 w Dębicy, odbyło się uroczyste podsumowanie VII GIMNAZJADY INFORMATYCZNEJ Powiatu Dębickiego, konkursu który od kilku lat jest wpisany do kalendarza imprez powiatu dębickiego.

CZYTAJ SPRAWOZDANIE

Zdjęcia udostępnione przez ZS nr 4 w Dębicy

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day