zycz bn 2017

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Mieszkańcom Powiatu Dębickiego głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, zdrowia, Bożej dobroci, ludzkiej życzliwości, rodzinnego szczęścia oraz wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego Roku.

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day