rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek zakładu pn. „Produkcja-Handel-Usługi Zbigniew Szymaszek”  z/s 39-218 Straszęcin 125G w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie oczyszczonych wód opadowo-roztopowych do ziemi za pomocą istniejących studni chłonnych w ilości:
Qmax.           =  12,20 [l/s]
Qmax.godz.     =  10,98 [m3/h],
Qśr.dob.         =    5,43 [m3/d],
Qmax.roczne  = 652,1[m3/rok]   
pochodzących z odwodnienia stacji paliw płynnych zlokalizowanej na działce nr ewid. 662/5 w miejscowości Straszęcin (gmina Żyraków) w związku z upływem ważności dotychczaso- wego pozwolenia wodnoprawnego.

  • 23 Sty
    IV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

  • 31 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

  • 01 Mar
    V Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie