INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek zakładu pn. „Produkcja-Handel-Usługi Zbigniew Szymaszek”  z/s 39-218 Straszęcin 125G w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie oczyszczonych wód opadowo-roztopowych do ziemi za pomocą istniejących studni chłonnych w ilości:
Qmax.           =  12,20 [l/s]
Qmax.godz.     =  10,98 [m3/h],
Qśr.dob.         =    5,43 [m3/d],
Qmax.roczne  = 652,1[m3/rok]
pochodzących z odwodnienia stacji paliw płynnych zlokalizowanej na działce nr ewid. 662/5 w miejscowości Straszęcin (gmina Żyraków) w związku z upływem ważności dotychczaso- wego pozwolenia wodnoprawnego.

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day