rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

452158777-10W piątek (15 grudnia br.) w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyła się konferencja z udziałem wybitnych osobistości ze świata medycyny. Głos zabrali prof. dr hab. n. med. Piotr Podolec oraz balneolog, dr. n. med. Marek Janicki.

 

Pierwszy ze specjalistów skupił się na tematyce prewencji i wykrywania chorób układu krążenia oraz na kwestii kompleksowej opieki po zawale serca.

 

Dr Janicki natomiast mówił o zaletach wykorzystania wód leczniczych w Latoszynie (gm. Dębica) w ramach kontynuacji leczenia chorób układu krążenia. Stwierdził on, że Latoszyn ma realną szansę świadczenia usług na takim poziomie jak Solec-Zdrój czy Busko-Zdrój.

 

Konferencja została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Urząd Gminy Dębica.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ FILM

  • 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

  • 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie