OBWIESZCZENIE Starosty Dębickiego o zgromadzeniu całości materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym w sprawie o ustalenie odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym, położoną w Straszęcinie, stanowiacą działkę nr ewid. 663/3 o pow. 0,0096 ha.....

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day

• 02 Wrz
    Koncert Zespołu BLUE CAFE z okazji Dożynek Powiatowych na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 20:00. All Day