OBWIESZCZENIE Starosty Dębickiego o zgromadzeniu całości materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym w sprawie o ustalenie odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym, położoną w Zawierzbiu, stanowiacą działkę nr ewid. 343/8 o pow. 0,1636 ha.....

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day