DECYZJAo nabyciu z dniem 1 stycznia 2016 r. przez Skarb Państwa, pozostałego po podmiocie wyreślonym z Krajowego Rejestru Sądowego Przedsiębiorstwie Państwowym Zakład Metalowy w Pilźnie, mienia w szczególności prawa własności nieruchomości objetej Księgą Wieczystą Nr RZ1D/00044676 oznaczonej w operacie ewidencji gruntów prowadzonej dla jednostki ewidencyjnej Pilzno gmina Pilzno jako działki numer: 1213/9 o powierzchni 0,0263 ha i 1213/11 o powierzchni 0,0016 ha.

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy ZS w Jodłowej, godz. 17:00. All Day