DECYZJAo nabyciu z dniem 1 stycznia 2016 r. przez Skarb Państwa, pozostałego po podmiocie wyreślonym z Krajowego Rejestru Sądowego Przedsiębiorstwie Państwowym Zakład Metalowy w Pilźnie, mienia w szczególności prawa własności nieruchomości objetej Księgą Wieczystą Nr RZ1D/00044676 oznaczonej w operacie ewidencji gruntów prowadzonej dla jednostki ewidencyjnej Pilzno gmina Pilzno jako działki numer: 1213/9 o powierzchni 0,0263 ha i 1213/11 o powierzchni 0,0016 ha.

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day