DECYZJAo nabyciu z dniem 1 stycznia 2016 r. przez Skarb Państwa, pozostałego po podmiocie wyreślonym z Krajowego Rejestru Sądowego Przedsiębiorstwie Państwowym Zakład Metalowy w Pilźnie, mienia w szczególności prawa własności nieruchomości objetej Księgą Wieczystą Nr RZ1D/00044676 oznaczonej w operacie ewidencji gruntów prowadzonej dla jednostki ewidencyjnej Pilzno gmina Pilzno jako działki numer: 1213/9 o powierzchni 0,0263 ha i 1213/11 o powierzchni 0,0016 ha.

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day